do góry
Image Alt
Skinup

 SKIN UP – INNOWACYJNY SYSTEM MGIEŁEK DLA TWOJEJ SKÓRY

 SKIN UP to nowoczesne urządzenie elektroniczne z ultradźwiękowym nawilżaczem, stworzone po to, aby spełnić wszystkie potrzeby skóry.

Każdorazowa aplikacja mgiełki SKIN UP z aktywnymi składnikami Phil Pharma, jest w stanie przywrócić skórze prawidłowy poziom nawilżenia oraz podstawowe właściwości.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE

SKIN UP swoją skuteczność zawdzięcza składnikom aktywnym pochodzenia biotechnologicznego.

  • Kwas Hialuronowy to najsilniej nawilżający składnik w kosmetyce. Nawadnia skórę, spłyca powstałe już zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.
  • Kwas Alfa-Liponowy ma działanie antyoksydacyjne. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także promieniowaniem UV.
  • Koenzym Q10 w kosmetyce nazywany jest eliksirem młodości. Ma silne działanie antystarzeniowe i przeciwzmarszczkowe.

 

SKIN UP oferuje szeroki wybór mgiełek, dostosowanych do potrzeb każdej skóry.

1. Mgiełka Anti Aging ma działanie silnie nawilżające i odmładzające. Regularnie stosowana dba o prawidłowy poziom nawodnienia skóry i jej piękny wygląd. Widoczną poprawę stanu cery widać już po jednej aplikacji.

2. Mgiełka Anti Acne dedykowana jest osobom z cerą trądzikową. Poza kompleksem Anti Aging (kwas hialuronowy, kwas alfa-liponowy, koenzym Q10), zawiera ona kompleks aminokwasowo-siarkowy, który stabilizuje wydzielanie sebum i kontroluje błyszczenie się skóry. Zawarta w produkcie woda oczarowa posiada właściwości przeciwzapalne, a niacyna dba o prawidłowe nawilżenie skóry.

3. Mgiełka Open Air Sport z oligominerałami dedykowana jest osobom uprawiającym sport na świeżym powietrzu, czy na siłowni. Dogłębnie nawilża skórę i zapobiega utracie wody z komórek skórnych.

4. Mgiełka Deeply przyspieszająca opalanie powstała na bazie wyciągu z karotki. To produkt, który aplikujemy na skórę przed ekspozycją na słońce. Dzięki jej działaniu skóra opala się szybciej i zyskuje piękny, delikatnie brązowy odcień.

5. Mgiełka SKIN UP TAN to innowacyjne urządzenie opalizujące skórę. Zaledwie jedna aplikacja nadaje odcień muśniętej słońcem skóry. Do wyboru są dwa rodzaje mgiełek: light dla jasnej karnacji oraz dark dla ciemnej.

W kosmetyce nazywany jest eliksirem młodości. Ma silne działanie antystarzeniowe i przeciwzmarszczkowe.

Koenzym Q10

Skinup

Ma działanie antyoksydacyjne. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także promieniowaniem UV.

Kwas Alfa-Liponowy

Skinup

To najsilniej nawilżający składnik w kosmetyce. Nawadnia skórę, spłyca powstałe już zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych.

Kwas Hialuronowy

Skinup